Info
Copyright: ChDevelopment
Created by: CHILLO-AD.PL

Przedstawione na stronie informacje takie jak wizualizacje, modele budynków, aranżacje lokali czy zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Aktualności

Zakończyliśmy już etap budowy budynków 9 i 10 na osiedli Leonówka. Już niebawem przyszli właściciele odbiorą swoje mieszkania.
Już w ten weekend w Galeria GALAw Lublinie odbędzie się kolejna Giełda Mieszkań! Oczywiście my też tam będziemy! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem nowego mieszkania w dniach 26-27 października do naszego stoiska na pierwszym piętrze! Chętnie przedstawimy naszą obecną ofertę, oraz opowiemy o planach na następne inwestycje!
Przy projektowaniu budynków stawiamy nie tylko na estetykę i nowoczesną formę bryły, ale przede wszystkim na funkcjonalny rozkład mieszkań. Zależy nam na tym, aby każdy kupujący czuł się dobrze w swoim M
Zobacz jak prezentuje się zakończony pierwszy etap budowy osiedla Leonówka. Do tej pory przy ul. Relaksowej oddaliśmy 10 budynków i zakończyliśmy pierwszy etap.