Info
Copyright: ChDevelopment
Created by: CHILLO-AD.PL

Przedstawione na stronie informacje takie jak wizualizacje, modele budynków, aranżacje lokali czy zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Osiedle Leonówka 2 daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Jest to idealna przestrzeń do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Znajdziesz tu nie tylko wszystkie udogodnienia życia codziennego, ale również wiele możliwości do spędzania czasu wolnego.

Pierwszy etap Leonówka 2 to nowoczesna, architektoniczna bryła składająca się z dwóch 3-piętrowych budynków połączonych ze sobą, z placem zabaw w centralnym punkcie. Dzięki temu nasza inwestycja to idealne miejsce dla osób ceniących sobie zgraną, sąsiedzką społeczność. Nasze mieszkania cechuje funkcjonalny rozkład, zróżnicowany metraż od 39-89m2, ogródki przy mieszkaniach na parterze oraz przestronne balkony. Jesteśmy pewni, że jedno z nich będzie idealne, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Dla większej wygody – oprócz wind, garaży, miejsc parkingowych czy piwnic – przewidzieliśmy także plac zabaw dla dzieci oraz 6 lokali usługowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś Ty i Twoja rodzina od samego początku czuli się tu komfortowo.

Zobacz standard wykończenia > SW_leonowka2

TERMIN REALIZACJI: I KWARTAŁ 2021


CECHY WYRÓŻNIAJĄCE INWESTYCJĘ:

Zieleń i infrastruktura

Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynków daje poczucie komfortu i wytchnienia po całym dniu pracy, a ogólnodostępne zewnętrzne stojaki na rowery zapewnią dużą wygodę. Z myślą o najmłodszych powstanie bezpieczny i certyfikowany plac zabaw.


Architektura

Nowoczesny design oraz wysoka jakość,  to cechy wyróżniające nasze projekty na tle innych inwestycji na rynku. Przemyślana estetyka wykonania części wspólnych sprawia, że osiedle jest ponadczasowe i przez wiele lat nie straci na swojej atrakcyjności.


Udogodnienia

Funkcjonalne rozkłady mieszkań o wysokości nawet do 3,20m. Każde mieszkanie posiada ustawny balkon lub przestronny prywatny ogródek. Wszystkie kondygnacje budynków obsługują cichobieżne windy. Inwestycja posiadają przestrzenny parking podziemny, miejsca parkingowe zewnętrzne oraz komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców zaplanowano zewnętrzne stojaki na rowery, a dla najmłodszych plac zabaw.


Energooszczędność

Zadbaliśmy również o energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, wentylację z odzyskiem ciepła w lokalach usługowych oraz nisko-emisyjną stolarkę okienną.

foto2 - Image
foto3 - Image
Zrzut ekranu 2019-03-7 o 11.09.48 - Image