Info
Copyright: ChDevelopment
Created by: CHILLO-AD.PL

Przedstawione na stronie informacje takie jak wizualizacje, modele budynków, aranżacje lokali czy zagospodarowanie terenu mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

Osiedle Leonówka 2 daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Jest to idealna przestrzeń do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Znajdziesz tu nie tylko wszystkie udogodnienia życia codziennego, ale również wiele możliwości do spędzania czasu wolnego.

Pierwszy etap Leonówka 2 to nowoczesna, architektoniczna bryła składająca się z dwóch 3-piętrowych budynków połączonych ze sobą, z placem zabaw w centralnym punkcie. Dzięki temu nasza inwestycja to idealne miejsce dla osób ceniących sobie zgraną, sąsiedzką społeczność. Nasze mieszkania cechuje funkcjonalny rozkład, zróżnicowany metraż od 39-89m2, ogródki przy mieszkaniach na parterze oraz przestronne balkony. Jesteśmy pewni, że jedno z nich będzie idealne, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Dla większej wygody – oprócz wind, garaży, miejsc parkingowych czy piwnic – przewidzieliśmy także plac zabaw dla dzieci oraz 6 lokali usługowych. Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś Ty i Twoja rodzina od samego początku czuli się tu komfortowo.

Cechy wyróżniające inwestycję:

 • Zieleń – Nasadzenia i estetyczne aranżacje zieleni wokół budynków.
 • Parking podziemny – Inwestycje posiadają przestrzenny parking podziemny oraz indywidualne garaże podziemne oraz komórki lokatorskie.
 • Stojaki na rowery – Do dyspozycji mieszkańców będą ogólnodostępne zewnętrzne stojaki na rowery.
 • Nowoczesne, cichobieżne windy – Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowane we wszystkich klatkach schodowych, umożliwiają szybkie dotarcie na każde piętro kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnych garaży .
 • Plac zabaw – Z myślą o najmłodszych stworzono bezpieczne i certyfikowane place zabaw.
 • Przestronny balkon – Wszystkie mieszkania posiadają przestronny balkon lub taras na najwyższej kondygnacji.
 • Światłowód – Prędkość na miarę XXI wieku! Do dyspozycji mieszkańców przekazane jest łącze światłowodowe które pozwoli do maksimum wykorzystać możliwości, jakie współcześnie daje nam Internet.
 • Udogodnienia – Wszystkie kondygnacje budynków są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych, zaplanowano dla nich szereg udogodnień m.in.: specjalne miejsca parkingowe, ciągi utwardzone o odpowiednim spadku ułatwiające dojście do budynku, windy dostępne na każdym poziomie, bezprogowe drzwi.
 • Energooszczędność – Energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, wentylacja z odzyskiem ciepła w lokalach usługowych oraz niskoemisyjna stolarka okienna.
 • Terminowość – Naszym priorytetem jest terminowość realizacji inwestycji i przekazanie lokali nabywcom w uzgodnionym wcześniej terminie.
 • Wygodna komunikacja – Łatwy dojazd do centrum miasta, dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Zobacz standard wykończenia > SW_leonowka2

TERMIN REALIZACJI: I KWARTAŁ 2021

foto2 - Image
foto3 - Image
Zrzut ekranu 2019-03-7 o 11.09.48 - Image